Z housenky motýl

2. dubna 2018 v 21:02
Věděli jste, že než se z housenky stane motýl, je její tělo rozloženo doslova na kaši? Přijde mi příhodné zmínit to v souvislosti s transgendery. Jsou to také naše kukličky, které čekají, až se z nich stane krásný motýl.
Bohužel i my, rodičové, jsme během té zázračné proměny nejednou rozžvýkáni na kaši, rozloženi na jednotlivé molekuly a občas (někdy i častěji) ztrácíme víru v naše opětovné složení dohromady.

Zde bych chtěla poprosit naše děti: "Prosím, buďte shovívavé, dejte nám čas vždy, když se snažíme poskládat zpět, abychom vám mohli být silnou oporou. Přijde vám vhod."

Pro budoucí transsexuály je spousta článků a chatů s radami. Mají své sexuology, psychology a jiné terapeuty a hlavně mají tu vidinu "lepších zítřků". Ale co my? Ti, kteří k tomu přišli jak "slepí k houslím". Ač zajisté něco tušíme, přec nás to zasáhne naprosto nepřipravené. Postupně též získáváme své psychology, psychiatry a terapeuty, ale s radami a postřehy pro náš (to to sakra žádný rodič neřeší?!), tak s těmi strejda google šetří jak se šafránem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama